Služby

Služby 2018-01-30T11:02:52+00:00
Vinyl KYRO

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou podobný materiál jako PVC. Velmi pestrý výběr odstínů, imitace dřeva a kamene. Velkou výhodou je vysoká odolnost proti poškození a nereaguje na vlhkost.

Vinylové podlahy dělíme na lepené a zámkové (systém plovoucích podlah).

PVC KYRO

PVC podlahy

Dnešní podlahoviny z PVC už nejsou lino, které si spousta lidí pamatuje z dřívější doby. PVC skvěle imituje dřevěné podlahy, že rozdíl může najít jen skutečný odborník.

Podlahy z PVC jsou pro svoje hygienické a nealergické vlastnosti využívány v prostorách, kde žijí alergici.

Parkety KYRO

Parkety

Dřevěná podlaha je základ spokojené domácnosti. Jde o přírodní materiál a každý kus je originál!

Dřevěné podlahy dělíme na masivní a vrstvené, rozdíl je hlavně v ceně. Lze si vybrat z několika barevných odstínů. Velkou výhodou je že tyto podlahy se dají renovovat tzn. že po nějaké době můžete podlaze vrátit vzhled nové podlahy.

Koberce KYRO

Koberce

Hlavním účelem koberce je tepelně izolovat podlahu a tím snížit tepelné ztráty v místnosti. Dalším účelem je změkčení podlahy.

Koberce jsou vhodné jak do domácího prostředí (obývací a dětský pokoj, ložnice) tak do komerčních prostorů (hotely, kanceláře).

Terasy KYRO

Venkovní terasy

Chcete svou zahradu, bazén, balkón či terasu proměnit v neobyčejnou? Můžete si vybrat ze dvou variant dřevo nebo WPC(dřevo-plast). Tradice a klasika nebo moderní a bezúdržbové provedení.

Obě varianty vám zajistí pohodu a klid při letních chvílích.